Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Özel tasarımlarla farklı ürünler sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, kişiye özel tasarımlarımız %100 firmamızın eseri olmakla beraber firmamız her zaman %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Ödeme kolaylıkları ve çeşitli ödeme kanalları, kolay sipariş hizmeti, iade ve değişim garantisi ile Kupacix ürünlerimize güveniyor ve her daim müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel tasarım kupa firmalarından birisi olan Kupacix her zaman yeniliklere ayak uyduran ve kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. %100 kendi özel tasarımlarımızla birçok farklı ürün sunuyor ve her müşterimizin isteklerine en kaliteli ürünlerimizle yanıt veriyoruz.

Firmamız ilerleyen zamanlarda ürün çeşitliliğini daha da arttırarak farklı tasarımlarla müşterilerine sürekli gelişen ve daha iyi bir yapıya bürünen ürün yelpazesi sunmayı amaçlamaktadır.

Sevdiklerinize hediye almak ve onlara özel odluklarını hissettirmek istiyorsanız aradığınız özel ve birbirinden güzel tasarımları kupacix.com adresinde bulabilirsiniz. %100 kişiye özel kupa tasarımlarıyla ön plana çıkan Kupacix rakiplerini geride bırakmayı ve müşterilerine en iyi tasarımları ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Hemen şimdi iletişim kanallarımızdan bize ulaşıp sipariş vererek siz de kendinize özel tasarım kupa bardak sipariş edebilirsiniz.