Taraftar Kupaları

Taraftar Kupa Bardakları

Takımını tuttuğunuz futbol takımının birbirinden özel tasarımlarıyla kupa bardaklarını orijinal lisanslı taraftar kupa bardakları olarak bulabilirsiniz. Çok özel tasarımla hazırlanan bu bardaklar üç büyüklerin simgesinden oluşturularak yeniden hazırlandı. Ayrıca çok özel tasarımcıların elinden çıkan renk renk desen desen yeni stiller de taraftar bardakları olarak mutlaka incelemeniz gereken türler olarak yer alıyor.

Galatasaray Kupa Bardak

Sarı - kırmızı renklere gönülden bağlanmış Cim-bom taraftarlarına özel galatasaray kupa bardak tasarımları yer alıyor. Orijinal Galatasaray Spor Kulübü lisansına sahip olan bu bardakları alarak siz de kulübünüzün maddi yönden destekçisi haline geleceksiniz. 

Galatasaray kupa bardakların aslan tasarımı, Cim-bom yazısı olanı, Ultraslan yazısı olanı, Galatasaray ambleminin resmi sembolü olanını ve daha birçok yeni tasarımları yakından incelemeniz mümkün.

Bu birbirinden değişik tasarımlara göz atarak her yönden sizlerin de taraftarlığını yaptığınız takımın bardağından yudumlamanız gerçekten sizi tamamen farklı kılacak.

Fenerbahçe Kupa Bardak

Sarı - lâcivert rengine tutkuyla bağlanan taraftarlara özel fenerbahçe kupa bardak çeşitleri bulunuyor. Kanarya tasarımının birbirinden değişik stilize edilmiş örneklerini rahatlıkla bulabileceğiniz gibi sade arayanlar için sadece Fenerbahçe'nin logosundan oluşan kupa bardakları seçenekleri de bulunuyor.

Fenerbahçe'nin ilk Osmanlıca yazılı logolu bardağını da dilerseniz inceleyebilir ve onu da alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Fenerbahçe Spor Kulübü'nün hazırladığı çok özel tasarımlı genç fenerliler amblemli kupa bardaklarını da yakından inceleme olanağı vardır. Tüm ürünler orijinal Fenerbahçe Spor Kulübü lisanslıdır.

Beşiktaş Kupa Bardak

Siyah - beyaz beşikten mezara Beşikt'aşk' diyenlerin çok özel bardağı olarak beşiktaş kupa bardak seçenekleri dikkat çekiyor. Heybetli duruşuyla kartalın figür olarak öne çıktığı Beşiktaş kupa bardakları ayrıca takımın en büyük taraftar grubu olma özelliğindeki Çarşı grubu temalı yazısıyla da dikkat çeken bardaklara sahip.

Tüm bu ürünler %100 Beşiktaş Jimnastik Kulübü resmi lisanslı ürünleri arasında yer almakta olup size sunuluyor. Öte yandan BJK logolu ve 1903 yazısının iç içe tasarlandığı sıra dışı çok özel tasarımları da yakından incelemeniz mümkün olacaktır. Bu tamamen birbirinden farklı seçenekleriyle sizin de aradığı kupa bardak tasarımıyla evinizde, iş yerinizde, okulda kısacası her an yanınızda kullanabilirsiniz.