Beşiktaş

Beşiktaş

Beşiktaş Kupa Bardak

Beşiktaş aşkı ile takım tutan ve siyahtan hoşlanan herkes için en güzel hediyelerden biri olan Beşiktaş kupa bardak modellerini web sitemizden alabilirsiniz. BJK logolu, satılan bu ürünleri isterseniz kendinize isterseniz de sevdiklerinize verebilirsiniz. 

Beşiktaş Kupa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tamamen siyah ve beyaz renklerle dekore edilmiş, Beşiktaş logolu bir Beşiktaş Kupası'nın sahibi, herkesin gerçek bir Beşiktaş hayranı olduğunu görmelerini sağlayacaktır.

Beşiktaş kupası yüksek kaliteli seramik malzemeden üretilmiştir. Ürün üzerindeki basınç 40 - 80 derece de yıkamaya dayanıklıdır. Beşiktaş için birinci sınıf baskı kalitesinde üretimi gerçekleştirilir. Bu kupa sevgiliniz, arkadaşınız, kardeşiniz ve Beşiktaşlı doğup büyüyen tüm akrabalarınız için harika bir hediye olacaktır. Hem de özel bir gün gün beklemeye bile gerek kalmadan Beşiktaş kupa bardak ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Hayran Bardaklarıyla Hediye Tarzınızı Renklendirin

“Bir erkek renkli takım tutmaz” sloganını kabul edenlere bu hediye en klas seçim olacaktır. Eğer siyah beyazın destekçisiyseniz veya alacağınız kişi bir kartal taraftarı ise satın alabileceğiniz en uygun hediye seçeneği, üzerinde fotoğrafların bulunduğu sihirli bir kupadır.

Şu andan itibaren, siyah ve beyaz bardaklardan çay ve kahve keyfi içebilecek ve herkese Beşiktaş’ın gerçek hayranı olduğunuzu gösterebileceksiniz! Beşiktaş kupa bardak çeşitlerini, diğer bardaklardan ayrı kılan en önemli özellik sihirli kupa modellerinde üretilebilir olması. Aynı zamanda kişiye özel olarak tasarlanması da mümkündür. Bunun için fotoğraf baskısı ve isim yazdırma özelliklerini kullanabilirsiniz. BJK Kupa Bardaklar, kaliteli baskısı ile yıllarca kullanabileceğiniz bu harika kupa, arkadaşlarınıza, patronunuza, babanıza, öğretmeninize ve sevdiklerinize sunabileceğiniz en önemli kupa seçeneğidir denebilir.

Bireysel Tasarım

Kulübün dili ve fan bardaklı özel bir hediye kutusunda satışa sunulan orijinal ürünleri kişiselleştirilme özelliğine de sahiptir. Bu nedenle, gönderdiğiniz fotoğraf, yazılı ve kişisel mesajlarınız için özeldir. Erkekler için, özellikle futbol fanatiği için bir hediye olarak alabileceğimi düşünüyorsanız, bu kupa bardaklar tam olarak aradığınız hediye seçeneğidir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.