Galatasaray

Galatasaray

Galatasaray Kupa Bardak

Galatasaray taraftarlarını, doğum günleri gibi özel günlerde mutlu etmek istiyorsanız, düşünmeden Galatasaray kupa bardak modellerini hediye olarak alabilirsiniz. Galatasaray porselen bardak hakkında bilmeniz gerekenler de vardır. Kupa bardağı porselen malzemeden imal edilmiştir. Süblimasyon baskı tekniği kullanılmıştır. Kupa üzerindeki basınç uzun ve sabittir. Uzun süreli kullanım için ılık suda ve elle yıkamanızı öneririz. Camın her iki yüzeyine de basınç uygulanır. Yüksek kaliteli seramik malzemeden üretilmiştir. 

GS Hayranları Burada Mı?

Galatasaray kupası ile güzel bir maç izlemek artık daha zevklidir! Arkadaşlarla birlikte yaşamak için hafta sonunun heyecanını evde topladığınızı hayal edin! Mizah, güzellik ve heyecan zaten zirvede iken bir de Galatasaray kupa bardak hediyesi ile sevdiklerinizi daha da mutlu etmek istemez misiniz? 

Galatasaray'ı seven ve bu nedenle de fanatizm seviyesindeki kulüpleriyle bir aşk yaşayan herkese doğum günlerinde hediye verebilmek çok daha kolaydır. Son zamanlarda ortaya çıkan modern tasarımlı kişiye özel kupalar en güzel hediyelerden biri olabilir. Burada sizler için sunduğumuz ürünler ile Galatasaray fanı olan tüm arkadaşlarınıza sarı ve kırmızı renklerinde kupalar hediye edebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğraf baskısı ve yazdıracağınız isim ile özel olarak hazırlanacak olan bu kupa sayesinde sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz! Bu hediye ile çifte bir kutlama yaşamak daha kolay olacaktır. 

GS Hayranlarına Özel Tasarımlar

Hayranlar için özel Galatasaray kupa bardak tasarımları, tam olarak aradığınız hediye olabilir. Futbol, ​​dünyadaki en çok yönlü ve en popüler sporlardan biridir. Nereye giderseniz gidin, futbolu olmayan bir ülke bulmak çok zordur. Futbol ülkemizdeki en popüler spordur. Galatasaray ve Fenerbahçe ekiplerinin ebedi dostluğu, çoğu zaman ayrımcılığa ve şiddetli tartışmalara maruz kalan taraflara yol açabilir. Ülkemizde çok sık izlenen bir spor varsa, bu sporun belirli takımları için hazırlanan ürünler de gün geçtikçe kendini göstermeye devam etmektedir Fanatik olan eşinize, iş arkadaşlarınıza veya kendinize bir hediye almak için ilk tercihiniz bu kupalar olabilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.